Zatvorenie brán školy pred zimnými prázdninami pre nás nepredstavovalo oddych, ale práve naopak vhodný čas na zmeny, ktoré sa dajú len ťažko realizovať počas štandardného vyučovania. Od 20. decembra začali maliari postupne odstraňovať staré "artefakty" polepené a povešané po stenách prízemia, aby následne mohla začať oprava stien no a nakoniec samotné vymaľovanie.
Samotnú opravu a výmaľbu dostali aj šatne, ktoré už to skutočne potrebovali. K celkovej zmene prispeli svojou prácou aj zamestnanci. Ako čerešnička na torte bolo už len dovybavenie priestorov rastlinami.
Dúfame, že celé je to len začiatok celkových zmien, ktoré by sme na prízemí radi uskutočnili podľa návrhov, ale ktoré bez pomoci projekotv, mestskej časti a pána starostu budeme len ťažko realizovať.
Veríme, že spoločnými silami sa nám to podarí 🙂