Zapojili sme sa do celoslovenskej verejnej zbierky Modrý gombík, ktorú každoročne organizuje nadácia UNICEF.
Naši dobrovoľníci s pokladničkami navštívili všetky triedy, aby sme spoločnými silami pomohli deťom, ktoré to potrebujú najviac. Výnos zo zbierky je tento rok venovaný deťom, ktoré čelia klimatickej kríze a nedostatku bezpečnej vody, alebo trpia v krajinách zasiahnutých vojnovými konfliktmi.
Veľké "ĎAKUJEM" patrí každému z vás – žiakom, učiteľom aj rodičom – ktorí ste prispeli.
p.uč. Jarmila Kardosová